Modifikace knihy jízd

Osobní vozidla Nákladní vozidla Stavební a užitkové stroje Osoby Závodní stroje Lodě
Osobní vozidla Nákladní vozidla Stavební stroje Sonda EMM Osoby Závodní stroje Lodě Zboží

On-line přehled o Vašem vozovém parku

Díky našemu systému získáte okamžitý přehled o jednotlivých vozidlech nebo celém vozovém parku. K přístupu do systému nemusíte nic instalovat, stačí Vám PC připojený na internet, uživatelské jméno a heslo.

 

Automatické vytváření knihy jízd

Při pohybu vozidla systém záznamenává jeho přesnou polohu do interní paměti modulu. Tyto údaje se přenášejí prostřednictvím GSM sítě do serveru a dále se zpracovávají do přehledné knihy jízd. Pohyb vozidla tak můžete sledovat přímo na mapě nebo v knize jízd ve formě přehledné tabulky. Máte možnost také sledovat průměrnou spotřebu pohonných hmot importováním dat o tankování (CCS karty). Kniha jízd integruje všechny potřebné funkce pro doložení např. finančnímu úřadu.

 

Přehled o pohybu a efektivitě zaměstnanců

Systém umožňuje vyhledat případy, kdy bylo služební vozidlo využito k soukromým účelům.

 

Sledování okolního prostředí při přepravě a 3D orientace

Vyvinuli jsme pro Vás unikátní sondu na měření okolního prostředí – teploty, intezity světla, vlhkosti, tlaku vzduchu, nárazů, 3D orientace. Tato EMM sonda se připojí k osobnímu GPS trackeru, který poté funguje jako komunikační terminál. Naměřené hodnoty jsou přenášeny v reálném čase na servery AutoGPS, naměřená data se uživateli zobrazí prostřednictvím interaktivních grafů. Lze jednoduše nastavit zasílání upozornění při překročení krajních mezí určitých veličin a vytvářet přehledné souhrnné reporty. Při přepravě citlivého, drahého zboží nebo farmaceutických produktů se tak jedná o ideální řešení.

 

Zabezpečovací funkce knihy jízd

Funkce spočívá v informování uživatele o stavu či narušení vozidla pomocí GSM sítě formou hlasových zpráv nebo SMS. Uživatel může na dálku provádět opatření na ochranu vozidla, například aktivovat imobilizér motoru, spustit sirénu a směrová světla atd. Díky instalovanému modulu GPS může lokalizovat vozidlo s přesností ±10 metrů, což je užitečné zejména v případě krádeže vozidla. Uživatel navíc může odposlouchávat interiér vozidla a hlasově komunikovat s případnými narušiteli. Kromě toho může ovládat i další zařízení, například nezávislé topení, klimatizaci atd.

 

Rychlá návratnost investice

V závislosti na stupni využití vozidla se Vám investice do systému vrátí během doby kratší než 1 rok.

 

Využití GPS jednotek pro sledování teploty

GPS jednotky se vstupem pro externí signály, například GL200, lze využít pro připojení digitální teplotní sondy. Naměřené hodnoty teploty jsou přenášeny do Knihy jízd a zobrazovány v přehledném grafu.

 

Real-time sledování, video přenosy z vozidel

Se zpožděním v řádu sekund Vás systém detailně informuje o poloze a chování sledovaného objektu. Tyto informace jsou doplněny oblíbeným systémem Street View orientovaným ve směru jízdy či přenosem „živého“ obrazu z kamer umístěných na palubě vozidla.

 

Nativní aplikace pro chytré telefony a tablety

Aby jste mohli všechny funkce aplikace AutoGPS používat přímo z Vašeho telefonu nebo tabletu, vytvořili jsme pro Vás i speciální klienty pro mobilní platformy iOS a Android. Krom toho máte pořád možnost připojit se k systému i přes běžný webový prohlížeč. 

 

Možnost rozšíření funkcí dle požadavku zákazníka

Jednou z hlavních výhod systému je možnost rozšíření jeho funkcií podle Vašich požadavků a potřeb. Naše firma přímo vyvíjí systém GPS knihy jízd, tak neváhejte a oslovte nás!

 

Úspora na havarijním pojištění

GPS monitoring se řadí mezi aktivní prvky zabezpečení, na které některé pojišťovny poskytují slevu. Výše této slevy může v některých případech pokrýt i celé náklady na provoz systému.

 

Vysoká přesnost polohy vozidel a sledování v reálném čase

Polohu vozidla zjistíte s přesností na několik metrů v reálném čase. A to vše na mapách celého světa!

 

Bezplatná aktualizace a vývoj systému

Systém neustále vylepšujeme tak, aby co nejlépe uspokojil požadavky zákazníků a byl uživatelsky přívětivý. Bezplatná aktualizace map je samozřejmostí.

 

Import dat z platebních karet čerpacích stanic

S naším systémem máte možnost vkládat tankování a výdaje z platebních karet, s podporou mnoha čerpacích stanic. Při pravidelném zadávání informací o tankování zajistíte aktuální výpočty o spotřebě paliva a průměrných cenách za litr.

 

Nízké požadavky na provoz

Z pořízení systému neplynou pro zákazníka žádné speciální požadavky. Provoz systému zajišťuje naše společnost.

 

Víceoborová řešení

Náš systém lze nainstalovat do téměř všech dopravních prostředků (lodě, stavební stroje, zemědělské stroje….)

 

Vymezení povolených nebo zakázaných oblastí

Funkce umožňuje u předem definovaných vozidel nastavit zakázané a povolené oblasti. V případě, že dojde k narušení nebo naopak opuštění stanovené oblasti, systém Vám automaticky zašle SMS zprávu nebo e-mail s upozorněním.

 

Zobrazení požadovaných vozidel se všemi dostupnými funkcemi na jedné mapě

V systému je možné zobrazit všechna firemní vozidla na jedné mapě.

 

Možnost sledování vozidel v zahraničí

Systém obsahuje podrobné mapy celého světa, na kterých je možné sledovat pohyb celého vozového parku.

 

Snížení nákladů při cestách do zahraničí

Pokud se Vaše vozidlo pohybuje v zahraničí, shromažďuje GPS jednotka data v off-line režimu a posílá je do systému až po návratu do ČR. Díky tomu ušetříte na poplatcích za datové přenosy. Pokud si přejete zjistit polohu vozidla v zahraničí, stačí zaslat SMS zprávu z mobilního telefonu nebo webového rozhraní. Na základě tohoto požadavku GPS jednotka odpoví formou SMS zprávy, ve které naleznete informace o aktuální poloze vozidla.

 

Přenositelnost GPS jednotky

V případě vyřazení vozidla vybaveného GPS jednotkou z provozu lze tuto jednotku přeinstalovat do jiného vozidla a využívat bez jakéhokoliv omezení.

 

Skrytá instalace GPS jednotky

Díky skryté instalaci není zloděj schopen zjistit, že se jedná o vozidlo, které je chráněno naším systémem.

 

Upozornění formou SMS nebo e-mailu na změnu stavu sledovaného vozidla

V systému lze také nastavit zasílání upozornění na změnu stavu vybraných vozidel na mobilní telefon nebo e-mail (např. narušení určité oblasti, upozornění na servisní prohlídku apod.).

 

Snadné přepnutí mezi služební a soukromou jízdou

V případě potřeby změny účelu jízdy postačí přepnout tlačítko instalované ve voze.

 

Upozornění v případě, kdy neproběhne plánovaná jízda

Jednotka generuje toto upozornění v případě, když neproběhne jízda v EKJ za daný časový limit nebo ve vymezené oblasti.

 

Street View

Populární funkce Street View Vám umožňuje prohlížení nejrůznějších míst z celého světa prostřednictvím panoramatických snímků pořízených z ulice. Funkce je dostupná u osobních trackerů.