Společnost Eurosat CS se sídlem v Brně je ryze českou obchodní společností založenou v roce 1995. V současnosti se zabýváme především prodejem zabezpečovací a sledovací techniky, přístupovým systémem a provozováním knihy jízd – Auto GPS.

 

 

Prodejní síť tvoří pobočky v Brně, Praze, Zlíně, Ostravě, Hradci Králové, Liberci, Českých Budějovicích a v Plzni. Na Slovensku máme zastoupení v Bratislavě.

Pro velký zájem o Knihu jízd a naši snahu uspokojit potřeby našich zákazníků po celém světě jsme založili dceřinnou společnost Motomon se sídlem v Miami na Floridě. Jejím prostřednictvím pokrýváme trh v Severní a Jižní Americe.

 

 

V oboru zabezpečovací techniky Vám můžeme nabídnout kompletní řešení zabezpečovacích systémů od rozsáhlých obchodních – úředních komplexů s potřebou maximálního zabezpečení až po jednoduché zabezpečení rodinného domu či bytu. Námi dodaný systém byl již nainstalován například v několika stovkách bank, vojenských i vládních objektech.

 

 

Námi nabízené produkty splňují nejvyšší nároky.

 

 

Informace o produktech naleznete v našem e-shopu https://eshop.eurosat.cz/

 

 

Kniha jízd Auto-GPS je systém, který jsme si sami vyvinuli a stal se naším nejúspěšnějším prodejním produktem.

 

 

Elektronická kniha jízd Vám pomocí systému GPS umožní jednoduše sledovat pohyb všech Vašich vozidel a zároveň zpracovat a vytvořit elektronickou knihu jízd, kterou je možné použít pro daňové účely. S elektronickou knihou jízd vždy víte, kde se nacházejí Vaše vozidla, kudy a kolik najela kilometrů. Díky tomuto přehledu můžete ušetřit vysoké procento nákladů na správu Vašeho vozového parku. Další výhodou je zabezpečení vozu v případě krádeže.

 

 

Informace o tomto produktu naleznete na www.auto-gps.eu

 

 

Naše společnost zajišťuje kompletní technickou podporu pomocí HOT-LINE.

 

 

Připravujeme pravidelná školení zabezpečovací techniky a knihy jízd na všech našich pobočkách po celé ČR. Na přání zákazníka připravíme i individuální školení.

 

 

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte, děkujeme.